NOVÉ VYHĽADÁVANIE
Výsledky vyhľadávania

Pôžička, alebo úver na bývanie?

Pridané Reality ILP s.r.o. na 4. januára 2019
0

Pôžička, Alebo Úver Na Bývanie?V dnešnej dobe si už hádam každý z nás vzal nejaký úver, či hypotéku na bývanie, alebo pôžičku na vianočné darčeky.

Koľko som schopný mesačne splácať?  Treba mať stále na pamäti, že pôžičky a úvery sú tu, aby nám uľahčili život, avšak niekedy je naozaj lepšie počkať a nasporiť si. Ak už naozaj potrebujete požičať, zvážte svoje finančné možnosti. Pri nízkych pôžičkách zaplatíte paradoxne mnohokrát viac za jej poskytnutie ako pri tých väčších úveroch, alebo pri hypotékach. Výška všetkých úverov – či už kreditnej karty, spotrebného úveru, alebo hypotéky by nemala presiahnuť 30% rodinného rozpočtu.  Majte vytvorenú rezervu vo výške 2 až 4 splátok, zvládnete tak bez problémov aj nečakané situácie. Ak je viac úverov, je dobré ich spojiť do jedného a môžete ušetriť až desiatky eur mesačne. Úver je vhodné poistiť aj pre prípad, neschopnosti ho splácať.

Ak si chcete vziať úver, no neviete, či vám to rodinný rozpočet dovolí, navštívte nás. Nechajte si bezplatne poradiť a zistíte, aké máte možnosti.

 • Vyhľadávanie ponúk

  0 € do 500 000 €

  Viac možností vyhľadávania
 • Typy Nehnuteľností

 • Nehnuteľnosti v meste

 • Referencie

 • Z vlastnej skúsenosti môžem ohodnotiť túto firmu všetkými hviezdičkami. Profesionálny, ale hlavne ĺudsky prístup od všetkých členov. Vrelo odporúčam využiť služby, ktoré ILP, s.r.o. ponúka. Prajem všetko dobré.

  Anna Vrabľová Avatar Anna Vrabľová
  1. decembra 2023

  Je to špička v predaji a prenájme.👍🍀

  peter endel Avatar peter endel
  30. novembra 2023

  Jedna z firiem, ktorej záleží na spokojnosti klientov. Vždy majú pre Vás milé slovo, ľudský prístup, snažia sa nájsť riešenie v prospech klienta. Odporúčam všetkými desiatimi.

  Jana Sýkorová Avatar Jana Sýkorová
  29. novembra 2023

  Som veľmi milo prekvapená s akým krásnym pohodovým prístupom som sa vo firme ILP stretla. V dnešnej dobe je zázrak nájsť milých a ochotných ľudí. Nech sa vám darí ste super a budem vás všade kam pôjdem len a len odporúčať. Ste super. Dávam 5*

  Erika Konárska Pecher Avatar Erika Konárska Pecher
  26. novembra 2023

Porovnaj zoznamy