NOVÉ VYHĽADÁVANIE
Výsledky vyhľadávania

Pôžička, alebo úver na bývanie?

Pridané Reality ILP s.r.o. na 4. januára 2019
0

Pôžička, Alebo Úver Na Bývanie?V dnešnej dobe si už hádam každý z nás vzal nejaký úver, či hypotéku na bývanie, alebo pôžičku na vianočné darčeky.

Koľko som schopný mesačne splácať?  Treba mať stále na pamäti, že pôžičky a úvery sú tu, aby nám uľahčili život, avšak niekedy je naozaj lepšie počkať a nasporiť si. Ak už naozaj potrebujete požičať, zvážte svoje finančné možnosti. Pri nízkych pôžičkách zaplatíte paradoxne mnohokrát viac za jej poskytnutie ako pri tých väčších úveroch, alebo pri hypotékach. Výška všetkých úverov – či už kreditnej karty, spotrebného úveru, alebo hypotéky by nemala presiahnuť 30% rodinného rozpočtu.  Majte vytvorenú rezervu vo výške 2 až 4 splátok, zvládnete tak bez problémov aj nečakané situácie. Ak je viac úverov, je dobré ich spojiť do jedného a môžete ušetriť až desiatky eur mesačne. Úver je vhodné poistiť aj pre prípad, neschopnosti ho splácať.

Ak si chcete vziať úver, no neviete, či vám to rodinný rozpočet dovolí, navštívte nás. Nechajte si bezplatne poradiť a zistíte, aké máte možnosti.

 • Vyhľadávanie ponúk

  0 € do 500 000 €

  Viac možností vyhľadávania
 • Typy Nehnuteľností

 • Nehnuteľnosti v meste

 • Referencie

 • Vďaka tejto milej skupinke ľudí sme si našli náš vysnívaný budúci domov. Spolupráca prebehla bez problémov, zodpovedané boli všetky naše otázky.
  Ďakujem ?

  Ľubomíra Bdžochová Avatar Ľubomíra Bdžochová
  24. marca 2022


  Vsetko TIP-TOP!!! Genialny team, super spolupraca. Skvely rozhlad v kazdej oblasti. Velmi velmi sme vdacny ILP ze sme s ich pomocou nasli nase vysnivane byvanie ?

  Dagmara Almášiová Avatar Dagmara Almášiová
  7. februára 2022


  Ďakujeme za vašu pomoc pri hľadaní domčeka a pomoc pri predaji bytu, milí, ochotní a ústretoví ľudia, čo nemajú problém vybaviť a vyriešiť aj nemožné... ste SUPEEER ??
  pozdravujeme papagájicu Loruuuu

  Mgr. Daniel Recký Avatar Mgr. Daniel Recký
  7. novembra 2021


  Maximálna spokojnosť... super spolupráca, komunikácia

  jana poradiova Avatar jana poradiova
  7. novembra 2021

Porovnaj zoznamy