NOVÉ VYHĽADÁVANIE
Výsledky vyhľadávania

Nie je fond, ako fond. Ako si vybrať?

Pridané Reality ILP s.r.o. na 4. januára 2019
0

Fond si vyberajte podľa toho, kam investujete, s akým potenciálnym výnosom  a rizikom. Nevsaďte všetko na jednu kartu. Ak máte k dispozícii väčšiu sumu peňazí, nevkladajte ju celú iba na jeden produkt. Rozložte riziko a rozdeľte si svoje úspory na niekoľko účtov a fondov. Ideálne je rozdeliť ich na vklad s garantovaným úrokom a na viac aj menej rizikovejšie fondy. Napokon sa ešte rozhodnite, či chcete investovať jednorázovo a svoju investíciu už len mesačne alebo štvrťročne kontrolovať, alebo skôr zamýšľate investovať pravidelne, teda odkladať určitú pevnú sumu v pravidelných intervaloch, napríklad mesačných.

Bojíte sa, že správcovská spoločnosť bude vaše peniaze investovať bezhlavo a vy prídete o všetko? Pri investovaní do podielových fondov sa nemusíte obávať o bezpečnosť svojich peňazí. Samostatné investovanie upravuje zákon a najvyšším kontrolným orgánom pre oblasť kolektívneho investovania je Národná banka Slovenska, ktorá dozerá na to, aby boli vaše úspory spravované podľa vašich požiadaviek a vopred dohodnutej stratégie.

 • Vyhľadávanie ponúk

  0 € do 500 000 €

  Viac možností vyhľadávania
 • Typy Nehnuteľností

 • Nehnuteľnosti v meste

 • Referencie

 • Z vlastnej skúsenosti môžem ohodnotiť túto firmu všetkými hviezdičkami. Profesionálny, ale hlavne ĺudsky prístup od všetkých členov. Vrelo odporúčam využiť služby, ktoré ILP, s.r.o. ponúka. Prajem všetko dobré.

  Anna Vrabľová Avatar Anna Vrabľová
  1. decembra 2023

  Je to špička v predaji a prenájme.👍🍀

  peter endel Avatar peter endel
  30. novembra 2023

  Jedna z firiem, ktorej záleží na spokojnosti klientov. Vždy majú pre Vás milé slovo, ľudský prístup, snažia sa nájsť riešenie v prospech klienta. Odporúčam všetkými desiatimi.

  Jana Sýkorová Avatar Jana Sýkorová
  29. novembra 2023

  Som veľmi milo prekvapená s akým krásnym pohodovým prístupom som sa vo firme ILP stretla. V dnešnej dobe je zázrak nájsť milých a ochotných ľudí. Nech sa vám darí ste super a budem vás všade kam pôjdem len a len odporúčať. Ste super. Dávam 5*

  Erika Konárska Pecher Avatar Erika Konárska Pecher
  26. novembra 2023

Porovnaj zoznamy