Viac možností vyhľadávania
Viac možností vyhľadávania
Viac možností vyhľadávania
Našli sme 0 výsledky. Zobraziť výsledky
Pokročilé vyhľadávanie

0 € do 800 000 €

Viac možností vyhľadávania
Našli sme 0 výsledky
Tvoje výsledky vyhľadávania

Pozemok s drevenicou v podtatranskej obci Šuňava – Poprad

58 000 €
Šuňava, ,
pridať k obľúbeným
91

Popis nehnuteľnosti

Firma ILP má pre vás v ponuke predaja pozemok s vidieckou drevenicou, ktorá sa nachádza v krásnej dedinke Šuňava. Pozemok má celkovú výmeru 699 m2 na ktorom sa nachádza okrem drevenice aj dreváreň a stodola.

Prístupová cesta k pozemku vedie z oboch strán, čo je veľkou výhodou. Pozemok je rovinatý a zadná strana pozemku sa dá využiť. Z pozemku je krásny výhľad na Tatry.

Vidiecky dom, ktorý sa nachádza na pozemku je rozdelený na dve bytové jednotky so samostatnými vchodmi a súpisnými číslami. Na predaj je polovica domu (viď foto). Podlahová plocha je 70 m2. Drevenica je v pôvodnom stave, vyžaduje si investíciu, avšak ak nájde toho správneho majiteľa, dala by sa zrekonštruovať na veľmi útulnú chatu. Drevenica má dve nepriechodné izby a vstupnú chodbu z ktorej vedú schody do podkrovia. Toho času je podkrovie neobytné, ktoré môže byť po prerobení obytné. Strešná krytina je škridla, ktorá je vo veľmi dobrom stave, strecha nezateká.

V dome je pôvodná kachľová pec, avšak je potreba oprava komína. Dom je pripojený na obecný vodovod a kanalizáciu, plynová prípojka sa nachádza na hranici pozemku, ale nie priamo v dome. Pôvodný majiteľ spravil v drevenici prípravu na kúpeľňu, t.j. sprchovací kút, umývadlo a WC.

Obec Šuňava v ktorej sa pozemok s drevenicou nachádza je len 3 kilometre od diaľnice a 15km od Štrbského Plesa. Svojou polohou ponúka veľmi veľa možností na oddych v prírode, alebo športové vyžitie.
Dohoda na cene možná.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Naša firma vám je k dispozícii v právnom poradenstve, príprave zmlúv, PREPISE ENERGIÍ a aj v prípade hľadania možnosti FINANCOVANIA.

Firma ILP svojím klientom zároveň vie poradiť s prerobením priestoru novej nehnuteľnosti, s jejpredbežným rozpočtom a s VÝSTAVBOU RODINNÝCH DOMOV.
Ceny nehnuteľností sú stanovené majiteľmi a naše uvedené ceny zahŕňajú provízie s kompletným servisom spojeným so zmenou bývania.

Videoobhliadka je k dispozícií na osobnom stretnutí v kancelárií.

Adresa: Šuňava
Okres:
Mesto:
Krajina: Slovensko
Otvoriť v Mapách Google
ID ponuky: 25125
Cena: 58 000 €
Veľkosť pozemku: 699.00 m2
Izby: 2
Kúpelne: 1
Energetický Certifikát: Bez Energetického certifikátu
Okná: Pôvodné
Strecha Tvar: Sedlová
Stav Nehnuteľnosti: Pôvodný
Dvor
Vodovod
Škôlka
Lyžiarske stredisko
Les

Podobné ponuky nehnuteľností

Predaj

Pozemky v obci Švábovce

3 €
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE v ponuke predaja pozemky v obci Švábovce. Pozemky sú zapísané ako trvalý trávnatý p [viac]
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE v ponuke predaja pozemky v obci Švábovce. Pozemky sú zapísané ako trvalý trávnatý p [viac]

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
  • Vyhľadávanie ponúk

    0 € do 800 000 €

    Viac možností vyhľadávania
  • Hypotekárna kalkulačka

Porovnanie výsledkov

sk Slovenčina
X