Viac možností vyhľadávania
Viac možností vyhľadávania
Viac možností vyhľadávania
Našli sme 0 výsledky. Zobraziť výsledky
Pokročilé vyhľadávanie

0 € do 800 000 €

Viac možností vyhľadávania
Našli sme 0 výsledky
Tvoje výsledky vyhľadávania

Odstúpenie známej reštaurácie OMBRE na Mieri – SNV

18 800 €
Šafárikovo námestie, ,
pridať k obľúbeným
70

Popis nehnuteľnosti

Firma ILP má pre vás v ponuke predaja EXKLUZÍVNE odstúpenie známej, zabehnutej prevádzky OMBRE, ktorá funguje už 15 rokov.

Prevádzka sa nachádza na poschodí polyfunkčnej budovy v centre sídliska na Mieri v Spišskej Novej Vsi. Poloha tejto reštaurácie je veľkým benefitom, pretože je to JEDINÁ REŠTAURÁCIA NA TOMTO SÍDLISKU. Pri budove sa nachádza aj parkovisko. Celkové priestory tejto prevádzky sú približne 300 m2. Prevádzka má aj terasu, ktorá sa dá využívať celoročne. Kapacita reštaurácie je spolu 88 ľudí a dá sa v nej vytvoriť aj salónik pre uzavretú skupinu zhruba pre 25 ľudí. V prevádzke je pánske a dámske WC, zamestnanecké WC + dve sprchy a šatne.

Prevádzka je KOMPLET vybavená a zariadená v hodnote 30 000,-€. Súčasťou zariadenia sú drevené stoly a boxy na sedenie, komplet vybavený bar, profi kávovar, elektrická pec na pizzu (pre 6 ks. pizze), komplet vybavená kuchyňa, t.j. pracovné stoly a umývadlá, konvektomat značky ANGELOPO, fritézy, hrnce, komplet jedálenský servis, veľký chladiaci box, chladničky a 4 mrazničky.

Prevádzka je momentálne otvorená utorok – sobota v čase od 16:00 – 22:00. Každý mesiac je na prevádzke aj zaužívaná, živá kapela. Momentálne sa na prevádzke nevarí denné menu, no počas plnohodnotného fungovania mala približne 2 000 obedov. Na rozvoz jedál boli k dispozícií aj dve autá na operatívny leasing, ktorý je možné znova obnoviť. Prevádzka má momentálne dvoch zamestnancov. Táto reštaurácia má aj veľmi slušne rozbehnutý Instagram a FB účet, kde sa ľudia môžu dozvedieť o novinkách a plánoch reštaurácie.

V cene odstúpenia ostávajú aj komplet zásoby, ktoré budú v tom čase na prevádzke. Prevádzka má podpísanú aj veľmi výhodnú zmluvu na plyn, cena plynu je 6x nižšia ako terajšie ceny.
Prevádzka je zisková a hľadá nového majiteľa s chuťou pracovať, alebo priniesť niečo nové.

Cena odstupného prevádzky je 18 800,- €. Odstúpenie prevádzky je možné platiť aj na splátky a to 84 x 170,- € a prvotná splátka by bola 4 520,-€.

Cena nájmu je 2 000,-€ /mesačne bez DPH + energie.

VÝHODY PREVÁDZKY:
– poloha – JEDINÁ REŠTAURÁCIA na sídlisku,
– na tomto sídlisku žije zhruba 11 000 obyvateľov,
– KOMPLET ZARIADENIE a VYBAVENIE prevádzky,
– zamestnanci,
– dobre rozbehnutá reklama na FB a Instagrame,
– cena plynu na prevádzke je 6x nižšia ako terajšie ceny,
– možnosť splácať na splátky,
– ihneď k dispozícií a možnosť sa realizovať.

Zaujala vás táto príležitosť?

Volajte na číslo 0948 593 008, Bc. Viktória MAJERČÍKOVÁ vám veľmi rada pomôže a poradí.

Naša firma vám je k dispozícii v právnom poradenstve, príprave zmlúv, PREPISE ENERGIÍ a aj v prípade hľadania možnosti FINANCOVANIA.
Firma ILP svojím klientom zároveň vie poradiť s prerobením priestoru novej nehnuteľnosti, s jej predbežným rozpočtom a s VÝSTAVBOU RODINNÝCH DOMOV.

Ceny nehnuteľností sú stanovené majiteľmi a naše uvedené ceny zahŕňajú provízie s kompletným servisom spojeným so zmenou bývania.

Adresa: Šafárikovo námestie
PSČ: 05201
Krajina: Slovensko
Otvoriť v Mapách Google
ID ponuky: 25240
Cena: 18 800 €
Plocha nehnuteľnosti: 300.00 m2
Terasa: 1
Súkromný priestor
Sklad
Vodovod
Elektrina
Elektrina 380 V
Plyn
Detské ihrisko
Fitnes
Jasle
Obchodné centrum
Škola
Škôlka
Cyklotrasy
Zdravotnícke zariadenie

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
  • Vyhľadávanie ponúk

    0 € do 800 000 €

    Viac možností vyhľadávania
  • Hypotekárna kalkulačka

Porovnanie výsledkov

sk Slovenčina
X